به فروشگاه دیجی باتو خوش آمدید، مهمان عضویت
0 سبد خرید
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
متن کامل خبر:

سرفیس فون مایکروسافت تا سال 2017 عرضه خواهد شد


سرفیس فون مایکروسافت تا سال 2017 عرضه خواهد شد

گوشی سرفیس مایکروسافت از آن دست گجت‌هایی است که شایعات زیادی در مورد آن تا به حال منتشر شده است. کارشناسان بر این باورند که مایکروسافت می‌تواند با عرضه‌ی یک گوشی ویندوزی پرچمدار با امکانات بالا و با استفاده از برند معتبر سرفیس، جان تازه‌ای به بازار گوشی‌های ویندوزی ببخشد. طبق گمانه‌زنی‌ها، این گوشی در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه خواهد شد.

تا کنون اخبار زیادی در مورد این که تیم سرفیس مایکروسافت در حال کار بر روی گوشی هوشمندی با همین نام است، منتشر شده است. طبق آخرین اخبار قرار بود گوشی سرفیس مایکروسافت در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۶ عرضه شود و این در حالی است که اخیرا گمانه‌زنی‌ها در مورد احتمال عرضه‌ی این گوشی در سال ۲۰۱۷ بیشتر شده است.

گفته می‌شود در صورت عرضه‌ی چنین دستگاهی، آن را در سه نسخه‌ی متفاوت خواهیم دید. یک نسخه‌ی مخصوص کاربران معمولی، یک نسخه‌ی تجاری مخصوص شرکت‌ها و یک نسخه برای هواداران. در مورد تفاوت این نسخه‌های احتمالی خبری منتشر نشده اما چیزی که مسلم است، قیمت این سه نسخه با هم متفاوت خواهد بود.

با توجه به این که گفته می‌شود لومیا ۶۵۰ آخرین گوشی با برند لومیا خواهد بود، امکان صحت این خبرها بیشتر می‌شود و به نظر می‌رسد مایکروسافت قصد دارد بازار گوشی‌های میان‌رده را رها کند و دست به تولید گوشی‌های پرچمداری با بالاترین امکانات بزند. البته برند سرفیس همواره به حرفه‌ای بودن معروف بوده و دور از انتظار نخواهد بود که گوشی سرفیس نیز یک گوشی کاملا حرفه‌ای و پرچمدار باشد. در صورت تولید این گوشی، این ماموریت به تیم مهندسان سرفیس سپرده می‌شود که در حال حاضر وظیفه‌ی تولید تبلت‌های سرفیس و سرفیس بوک را به عهده دارند.

با توجه به بازاری که اندروید و iOS در انحصار خود گرفته‌اند، به نظر می رسد ویندوز ۱۰ موبایل تنها سیستم‌عامل موبایل باقی‌مانده است که می‌تواند با این دو سیستم‌عامل رقابت کند. البته تا کنون محصول خاصی از ویندوز ۱۰ مشاهده نشده و به نظر می‌رسد لومیا ۶۵۰ و ۶۵۰ ایکس ال نیز نتوانستند کاربران زیادی را به سمت خود جذب کنند. به همین دلیل است که مایکروسافت قصد دارد با تولید تلفن هوشمندی کاملا حرفه‌ای و با مشخصات بالا، تلاش خود برای بقای ویندوز ۱۰ موبایل جدی‌تر کند.

نظر شما چیست؟ یا ویندوز ۱۰ موبایل و عرضه‌ی یک گوشی پرچمدار حرفه‌ای توسط مایکروسافت، می‌تواند بازار گوشی‌های ویندوزی را دست‌خوش تغییر کند؟

آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:834
نظرات
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت