به فروشگاه دیجی باتو خوش آمدید، مهمان عضویت
0 سبد خرید
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
متن کامل خبر:

تماشا کنید: تصویری از منوی استارت ویندوز 10 پس از اعمال بروزرسانی سالیانه فاش شد


تماشا کنید: تصویری از منوی استارت ویندوز 10 پس از اعمال بروزرسانی سالیانه فاش شد

مایکروسافت هفته‌ی گذشته کنفرانس توسعه‌دهندگان خود را برگزار کرد که طی آن از اعمال تغییراتی در ویندوز ۱۰ پس از عرضه‌ی بروزرسانی سالیانه‌ی این سیستم‌عامل خبر داد. حال تصاویری از تغییرات اعمال شده در منوی استارت ویندوز ۱۰ پس از ارائه‌ی بروزرسانی سالیانه منتشر شده است.

مایکروسافت در جریان برگزاری کنفرانس توسعه‌دهندگان خود اعلام کرد که در سالگرد عرضه‌ی نسخه‌ی نهایی ویندوز ۱۰، بروزرسانی سالیانه‌ای را برای این سیستم‌عامل ارائه خواهد داد که با استفاده از تغییراتی چند، در ویندوز ۱۰ اعمال می‌شود. از جمله‌ی این تغییرات باید به منوی استارت اشاره کرد. حال تصویری از این منو پس از اعمال بروزرسانی در قالب یک توییت منتشر شده که می‌توانید آن را به نظاره بنشینید. این تغییرات شامل مشاهده‌ی کلید مربوط به نمایش لیست تمام اپلیکیشن‌ها در مکانی قابل دسترس‌تر و قرار گرفتن کلید‌های نرم‌افزاری تنظیمات و جزئیات سرویس در یک منوی همبرگری است. تصویر مورد نظر از نوع GIF بوده و در قالب یک توییت توسط Jen Gentleman منتشر شده است.


همانطور که اشاره کردیم این بروزرسانی در میانه‌های تابستان سال جاری منتشر خواهد شد. شنیده‌ها حکایت از این دارد که این بروزرسانی بصورت رایگان در اختیار کاربرانی که از ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنند، قرار می‌گیرد. مایکروسافت پس از عرضه‌ی ویندوز ۱۰ همواره بازخوردهای کاربرانی را که در برنامه‌ی Insiders شرکت دارند، دریافت کرده و تغییرات را در ویندوز ۱۰ اعمال می‌کند.

نظر شما در این خصوص چیست؟

آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:561
نظرات
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت